SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kontaktuppgifter till P2007 Ledare/tränare

Erik Altersved, 076-3473115 erik_alter@hotmail.com

Pierre Tidblom, 072-5729657 tidblom79@hotmail.com

Mikael Almqvist, 070-6986526 mikael.almqvist@fyrkanten.se

Jörgen Lingman, 070-945 88 80 lingman1@hotmail.com 

Emir Ganibegovic, 070-4445710 irmanaganibegovic7@hotmail.com

Per Alexanderson, 0730-962287, per.alexanderson@ehfab.se

Lagföräldrar LFK P2007
Lagföräldrar för 2017 har vi:
Tages pappa - Kristoffer Westerberg, 0708-777878, kristoffer.vestberg@gmail.com
Nils mamma & Pappa - Leif Johansson 0706-342236, leif.johansson@hkscan.com  & Ulrika Carlsson, 0701-015085, u.carlsson20@gmail.com
Vakant
Vakant

Dvs, laget behöver ytterligare 2 lagföräldrar. 
Se vilka uppgifter lagföräldrarna bl.a kommer att hålla i under rubriken "Dokument" och där Information till spelare och föräldrar.