SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Ledare 2020

Christoffer Mattsson 0709998338 christoffer@bildkonsulterna.se
Fredrik Nilsson 0705489439 Fredrik.Nilsson@snaeurope.com
Jenny Liwell 0703678766 jennyliwell@yahoo.se
Linus Karlsson 0709390522 linus@wanerstedt.se
Lisa Thornberg 0736907642 Lisa@wanerstedt.se
Markus Hjortenhed 0708486813 markus@instoreagency.se
Mattias Larsson 0705582916 Mattias.y.larsson@lantmannen.com
Per-Anders Malm 0736673780 per-anders.malm@lidkoping.se
Sonny Ivarsson 0707123325 sonny.ivarsson@lidkoping.org
Sylwester Bialecki 0735084756 sylwesterbialecki@gmail.com
Thomas Pettersson 0702571111 thomaslidkoping@gmail.com
Tommy Hagen 0733841910 tommy.hagen@lidkoping.se