SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Lagledare
LFK Dam
Claes Vinge, Tränare
Jenny Liwell, Ass Tränare
Lennart Täng, Materialförvaltare
Matilda Haglund, Målvaktstränare
Robin Carlén, Tränare
LFK Herr
Andreas Danielsson, Materialförvaltare
Emil Algotsson, Materialförvaltare
Jonas Lugner, Lagledare
Kenan Mulahusic, Materialförvaltare
Khalil Khaled, Fystränare
Patrik Gustafsson, Materialförvaltare
Semir Mesic, Målvaktstränare
F19
Anders Svensson, Materialförvaltare
Anders Svensson, Ungdomstränare
Christian Lindelöf, Tränare
 
0709-38 39 26
Fredrik Karlsson, Ass Tränare
 
0703-60 94 90
Håkan Ottersten, Ungdomstränare
Johan Andersson, Åldersgruppansvarig
 
0725-09 15 13
Khalil Khaled, Fystränare
Mattias Brink, Ungdomstränare
Mattias Brink, Materialförvaltare
Sophia Brink Frogemark, Ungdomstränare
F16
Andreas Werner, Åldersgruppansvarig
Lisa Thornberg, Ungdomstränare
Mattias Forsell, Tränare
Mikael Rydberg, Ungdomstränare
Sofia Malm Friberg, Lagledare
F15
Fredrik Hellström, Ungdomsadministratörer
Jon Carlehed, Ungdomstränare
Lisa Thornberg, Åldersgruppansvarig
Muj Lajthiza, Ungdomstränare
Roger Mayer, Ungdomstränare
P19
Aldin Mesic, Tränare
Amanda Nordberg, Ass Tränare
Christoffer Mattsson, Tränare
Jenny Liwell, Tränare
Linus Karlsson, Åldersgruppansvarig
Mattias Larsson, Tränare
Thomas Pettersson, Tränare
Tommy Hagen, Tränare
P17
Filip Ernryd, Materialförvaltare
Jan-Olof Nilsson, Ungdomstränare
Jhimmy Svantesson , Materialförvaltare
Josef Sekund, Materialförvaltare
Jörgen Lingman, Ungdomstränare
Pierre Tidblom, Åldersgruppansvarig
Tobias Johansson, Materialförvaltare
P16
Fredrik Figge Larsson, Åldersgruppansvarig
Fredrik Fredda Larsson, Ungdomstränare
Johan Lindström, Ungdomstränare
Martin Nordqvist, Materialförvaltare
Mattias Kyrk, Ungdomstränare
Pär Gustafsson, Ungdomstränare
P15
Christian Skoog, Ungdomstränare
Fredrik De Oliveira, Materialförvaltare
Theres Axén, Åldersgruppansvarig
F2010
Catarina Wollsén , Ungdomstränare
Pawel Wallin Gezela, Ungdomstränare
F2011
Erik Bekavac, Ungdomstränare
Karin Ingemarsson, Fystränare
F2012
Andreas Erkenborn, Ungdomstränare
Carl Johansson, Ungdomstränare
Christoffer Mattsson, Ungdomstränare
Jennica Hagman, Ungdomstränare
Mikael Nycander, Ungdomstränare
Peter Broberg, Ungdomstränare
 
0738-15 01 08
Robert Österberg, Ungdomstränare
F2013
Andreas Elvelind, Ungdomstränare
Benny Sondell, Ungdomstränare
Kristin Larsson, Ungdomstränare
Sylwester Bialecki, Ungdomstränare
F2014
Camilla Ahlén, Ungdomstränare
Carin Nordmark , Ungdomstränare
Daniel Nordmark, Ungdomstränare
Erik Waller, Ungdomstränare
Fredrik Caspersson, Ungdomstränare
Jonathan Frank, Ungdomstränare
Niclas Karlsson, Ungdomstränare
Pernilla Höper, Ungdomstränare
Ulf Björkdahl, Ungdomstränare
Vilma Björkdahl, Ungdomstränare
F2015
Fredrik Synnergren, Åldersgruppansvarig
Magnus Lagerlöf, Ungdomstränare
Sofia Lannerås, Ungdomstränare
F2016
Angelica Stensson, Ungdomstränare
David Sahlin, Ungdomstränare
Egzon Restelica, Ungdomstränare
Evelina Rigland, Ungdomstränare
Rickard Johansson, Ungdomstränare
F2017/2018
David Jonsson, Ungdomstränare
Fredrik Synnergren, Ungdomstränare
Knut Grösland, Ungdomstränare
Mattias Ohlin, Ungdomstränare
Sandra Contenius, Ungdomstränare
Stina Kihlén, Ungdomstränare
P2010
Andreas Danielsson, Ungdomstränare
Emma Lindström, Åldersgruppansvarig
Johan Norrbin, Ungdomstränare
Muj Lajthiza, Ungdomstränare
P2011
Andreas Werner, Ungdomstränare
Georges El-Achkar, Ungdomstränare
Martin Linder, Åldersgruppansvarig
Roger Mayer, Ungdomstränare
Tayf Barkawi, Ungdomstränare
Vatan Qufaj, Ungdomstränare
P2012
Helena Lans, Ungdomstränare
 
0733-26 67 13
Johan Hjelmaeus, Åldersgruppansvarig
 
0703-92 28 20
Johan Svensson, Ungdomstränare
 
0703-98 85 97
Kalle Hermansson, Ungdomstränare
 
0727-30 48 80
Mathias Hjerpe, Ungdomstränare
 
0702-84 14 60
Mattias Brink, Ungdomstränare
 
0704-38 77 50
Stefan Mann, Ungdomstränare
 
0702-29 73 36
Tommy Lundell, Fystränare
 
0733-82 09 87
P2013
Anders Bredh, Ungdomstränare
Andreas Löfberg, Ungdomstränare
David Stigson, Ungdomstränare
Johan Andersson, Ungdomstränare
Marcus Böhm, Ungdomstränare
Martin Andersson, Ungdomstränare
Mikael Nordström, Ungdomstränare
Oskar Liljebäck, Åldersgruppansvarig
Oskar Mattsson, Ungdomstränare
P2014
David Sahlin, Ungdomstränare
Lina Johansson, Ungdomstränare
Lisa Liljestam, Ungdomstränare
Marika Strand, Ungdomstränare
Patrik Yngve, Ungdomstränare
Robin Ehn, Ungdomstränare
Sara Andersson, Åldersgruppansvarig
Tobias Nilsson, Ungdomstränare
P2015
Carl-Johan Carlander, Ungdomstränare
Caroline Lidsund, Åldersgruppansvarig
Johan Larsson, Ungdomstränare
Mirza Jusovic, Ungdomstränare
Mouhammad Mouzail, Ungdomstränare
Patrick Limé, Ungdomstränare
Sandra Contenius, Ungdomstränare
P2016
Abedin Nuredini, Ungdomstränare
Emma Lidberg, Ungdomstränare
Eric Gustafsson, Ungdomstränare
Erik Säfström, Ungdomstränare
Fredrik Johnsen, Ungdomstränare
Henrik Larsson, Ungdomstränare
Johannes Ahlstedt, Åldersgruppansvarig
Robin Johansson, Ungdomstränare
P2017/2018
Conny Larsson, Ungdomstränare
Fredrik Johnsen, Ungdomstränare
Ulrik Henriksson, Ungdomstränare