Här kommer laguppdelning för Junicupen Lördag den 2 juni och Poolspel Lördag den 9 juni
OBS: Olika lag för varje tillfälle nu! Kolla och sms:a lagledare.
Viktig info:
- Sms:a din lagledare både om du ska med eller om du inte ska med på cup och poolspel. Vi behöver ha koll på detta.
- Behöver ditt barn skjuts, ta hjälp av någon annan förälder att ordna detta så att du vet att ditt barn kan åka med och har en vuxen som är ansvarig.
- Tänk på att alltid ha med mellanmål och som vanligt så håller vi nere godisnivån mellan matcherna.
JUNICUPEN i Ardala Lördag den 2 Juni.
Matchtid 16 minuter per match.
LFK RÖD
Samling kl. 06:50 på Ågårdsvallen.
Matchstarter kl: 08:00, 09:00, 10:00, 12:20
Lagledare Anna Frimodig, Mikael Nycander och Theres Axén
Sms till Anna på 073-9883736
Linus
Ludvig
Malte
Arvid Nycander
Jean
Nils
Santiago
Eltion
Oscar
LFK SVART
Samling kl. 07:30 på Ågårdsvallen.
Matchstarter kl: 08:40, 09:40, 10:40, 11:40, 13:00
Lagledare Emil Hidetun och Fredrik Angelteg
Sms till Emil på 073-3200207
Vilgot
Otto
Arvid Labecker
Vilmer
Hamza
Viktor
Oliver
Selim
Neo
LFK VIT
Samling kl: 07:15 Ågårdsvallen.
Matchstarter kl: 08:20, 09:20, 10:20, 12:40
Lagledare Clas Strid, Lumturie Rasica och Johan Hjelmaeus
Sms till Clas på 0703227914
Albin
Vilton
Love
Altin
Emil
Valter
Jano
Noah
_______________________________________________________________
POOLSPEL LÖRDAG DEN 9 JUNI
LFK VIT
Borta i Lundsbrunn, återkommer med samlingstider.
Lagledare Clas Stridh och Johan Hjelmaeus
Sms till Clas på 070-3227914
Albin
Vilton
Love
Noah
Eltion
Emil
Valter
Jano
Neo
LFK SVART
Hemma på Ågårdsvallen, matchstart kl. 13. Samling kl. 12:15.
Återkommer om matchtider.
Lagledare Emil Hidetun, Mikael Nycander och Lumturie Rasica
Sms till Emil på 073-3200207
Vilgot
Otto
Arvid Labecker
Oliver
Arvid Nycander
Nils
Altin
Jean
LFK RÖD
Hemma på Ågårdsvallen. Samling kl. 09:15.
Matchtider kl: 10, 10:45, 11:30
Lagledare Anna Frimodig och Fredrik Angelteg
Sms till Anna på 0739883736
Linus
Ludvig
Malte
Vilmer
Hamza
VIktor
Selim
Santiago