SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P2014
Lidköpings Fotbollsklubb
Senior
LFK Dam
LFK Herr
LFK Akademi
F19
F17
F16
F15
P19
P17
P16
P15
Flickor
F2010
F2011
F2012
F2013
F2014
F2015
F2016
F2017/2018
Pojkar
P2010
P2011
P2012
P2013
P2014
P2015
P2016
P2017/2018
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Lidköpings Fotbollsklubb
Senior
LFK Dam
LFK Herr
LFK Akademi
F19
F17
F16
F15
P19
P17
P16
P15
Flickor
F2010
F2011
F2012
F2013
F2014
F2015
F2016
F2017/2018
Pojkar
P2010
P2011
P2012
P2013
P2014
P2015
P2016
P2017/2018
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: Pojkar Div 13 Falköping
2024: Pojkar Div 13 Lidköping
2024: Pojkar Div 13 Vara
2023: Pojkar Div 15, Sam 1 Gr 16 - Lidköpings FK (2/4)
2023: Pojkar Div 15, Sam 1 Gr 16 - Lidköpings FK (2/4)
2022: Division 16 Västergötland Pojkar
2022: Division 16 Västergötland Pojkar
2022: Division 16 Västergötland Pojkar
MAJ 2024
04
16:00
lör
16:00
Ågårdsvallen B2
Lidköpings FK Vit
- IFK Falköping FF Blå/Vit
-
05
14:00
sön
14:00
Sörbovallen
Lundsbrunns IF -
Lidköpings FK Röd
-
05
16:00
sön
16:00
Nordvalla C-plan
Vedums AIS -
Lidköpings FK Svart
-
11
10:00
lör
10:00
Ågårdsvallen B2
Lidköpings FK Röd
- Vinninga AIF Grön
-
11
10:00
lör
10:00
Ågårdsvallen B1
Lidköpings FK Svart
- Vara SK
-
12
sön
00:00
Lindvallen C2
Vinninga AIF Vit -
Lidköpings FK Vit
-
16
18:00
tor
18:00
Degeberg IP 7-manna
Rackeby IK -
Lidköpings FK Röd
-
16
18:30
tor
18:30
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Vit
- Skövde AIK Vit/Röd
-
19
10:30
sön
10:30
Lunnevi IP 7-manna
IK Gauthiod -
Lidköpings FK Svart
-
20
18:30
mån
18:30
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Röd
- Kållandsö GoIF
-
23
18:30
tor
18:30
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Svart
- IFK Falköping FF Blå
-
26
16:00
sön
16:00
Tidavallen Korpplan
IFK Tidaholm Vit -
Lidköpings FK Vit
-
30
18:00
tor
18:00
Bronäsvallen C
Saleby/Trässberg/N.Härene -
Lidköpings FK Röd
-
JUNI 2024
02
sön
00:00
Lindvallen C2
Vinninga AIF Grön/Vit -
Lidköpings FK Svart
-
05
18:00
ons
18:00
Övrig plats
Götene IF -
Lidköpings FK Röd
-
09
10:00
sön
10:00
Ågårdsvallen H
Lidköpings FK Röd
- Örslösa-Söne IK
-
09
10:00
sön
10:00
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Svart
- Råda BK Svart
-
09
11:00
sön
11:00
Ardala IP
Ardala GoIF -
Lidköpings FK Vit
-
15
10:00
lör
10:00
Sparbanken Arena C
Skara FC Blå -
Lidköpings FK Röd
-
15
16:00
lör
16:00
Ågårdsvallen H
Lidköpings FK Vit
- Falköpings FK Svart
-
15
16:00
lör
16:00
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Svart
- Vänersborgs IF Blå
-
23
16:00
sön
16:00
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Svart
- Levene/Skogslunds IF
-
23
17:00
sön
17:00
Sparbanken Arena C
Skara FC Vit -
Lidköpings FK Vit
-
AUGUSTI 2024
17
10:00
lör
10:00
Nya IP C
Jung/Kvänum 10 IF -
Lidköpings FK Svart
-
17
13:00
lör
13:00
Dotorpsplan E
IFK Falköping FF Blå/Vit -
Lidköpings FK Vit
-
18
13:00
sön
13:00
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Svart
- Vedums AIS
-
18
16:00
sön
16:00
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Röd
- Lundsbrunns IF
-
24
10:00
lör
10:00
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Vit
- Vinninga AIF Vit
-
25
sön
00:00
Lindvallen C2
Vinninga AIF Grön -
Lidköpings FK Röd
-
25
17:00
sön
17:00
Torsvallen D-plan
Vara SK -
Lidköpings FK Svart
-
31
13:00
lör
13:00
Lunnevi IP 7-manna
IK Gauthiod -
Lidköpings FK Svart
-
SEPTEMBER 2024
01
10:00
sön
10:00
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Röd
- Rackeby IK
-
01
12:00
sön
12:00
Lillegårdens IP, 7 mot 7
Skövde AIK Vit/Röd -
Lidköpings FK Vit
-
04
18:00
ons
18:00
Hagavallen, Kållandsö C-plan
Kållandsö GoIF -
Lidköpings FK Röd
-
07
11:30
lör
11:30
Dotorpsplan E
IFK Falköping FF Blå -
Lidköpings FK Svart
-
07
16:00
lör
16:00
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Vit
- IFK Tidaholm Vit
-
12
18:30
tor
18:30
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Röd
- Götene IF
-
14
lör
00:00
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Svart
- Vinninga AIF Grön/Vit
-
14
10:00
lör
10:00
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Röd
- Saleby/Trässberg/N.Härene
-
15
17:00
sön
17:00
Ekvallen C, Hasselbacksplan
Floby-Grolanda IF vit -
Lidköpings FK Vit
-
22
13:00
sön
13:00
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Vit
- Ardala GoIF
-
22
16:00
sön
16:00
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Röd
- Källby IF
-
22
16:00
sön
16:00
Åsavallen B
Levene/Skogslunds IF -
Lidköpings FK Svart
-
28
10:00
lör
10:00
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Vit
- Råda BK Vit
-
29
sön
00:00
Rådavallen
Råda BK Grön -
Lidköpings FK Röd
-
29
16:00
sön
16:00
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Svart
- Jung/Kvänum 10 IF
-