SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Matcher
MAJ 2024
 
04
16:00
lör
16:00    
Ågårdsvallen B2
Lidköpings FK Vit - IFK Falköping FF Blå/Vit  -      
05
14:00
sön
14:00    
Sörbovallen
Lundsbrunns IF - Lidköpings FK Röd   -      
05
16:00
sön
16:00    
Nordvalla C-plan
Vedums AIS - Lidköpings FK Svart   -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Ågårdsvallen
Lidköpings FK Röd - Vinninga AIF Grön  -      
11
10:00
lör
10:00    
Ågårdsvallen
Lidköpings FK Svart - Vara SK  -      
12
14:00
sön
14:00    
Lindvallen C2
Vinninga AIF Vit - Lidköpings FK Vit  -      
 
16
18:00
tor
18:00    
Degeberg IP 7-manna
Rackeby IK - Lidköpings FK Röd   -      
16
18:30
tor
18:30    
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Vit - Skövde AIK Vit/Röd  -      
19
10:30
sön
10:30    
Lunnevi IP 7-manna
IK Gauthiod - Lidköpings FK Svart   -      
 
20
18:30
mån
18:30    
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Röd - Kållandsö GoIF  -      
23
18:30
tor
18:30    
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Svart - IFK Falköping FF Blå  -      
26
16:00
sön
16:00    
Tidavallen Korpplan
IFK Tidaholm Vit - Lidköpings FK Vit  -      
 
30
18:00
tor
18:00    
Bronäsvallen C
Saleby/Trässberg/N.Härene - Lidköpings FK Röd   -      
30
18:15
tor
18:15    
Ängevi A
Emtunga/Tråvad/Larv - Lidköpings FK Svart  -      
JUNI 2024
 
02
sön
00:00    
Lindvallen C2
Vinninga AIF Grön/Vit - Lidköpings FK Svart   -      
 
05
18:00
ons
18:00    
Övrig plats
Götene IF - Lidköpings FK Röd   -      
09
10:00
sön
10:00    
Ågårdsvallen H
Lidköpings FK Röd - Örslösa-Söne IK  -      
09
10:00
sön
10:00    
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Svart - Råda BK Svart  -      
09
11:00
sön
11:00    
Ardala IP
Ardala GoIF - Lidköpings FK Vit  -      
 
11
18:15
tis
18:15    
Åsavallen
Levene/Skogslunds IF - Lidköpings FK Svart  -      
11
18:30
tis
18:30    
Sparbanken Arena C
Skara FC Blå - Lidköpings FK Röd   -      
15
16:00
lör
16:00    
Ågårdsvallen H
Lidköpings FK Vit - Falköpings FK Svart  -      
15
16:00
lör
16:00    
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Svart - Vänersborgs IF Blå  -      
 
25
18:00
tis
18:00    
Sparbanken Arena C
Skara FC Vit - Lidköpings FK Vit  -      
AUGUSTI 2024
 
17
10:00
lör
10:00    
Nya IP C
Jung/Kvänum 10 IF - Lidköpings FK Svart  -      
17
13:00
lör
13:00    
Dotorpsplan E
IFK Falköping FF Blå/Vit - Lidköpings FK Vit  -      
18
13:00
sön
13:00    
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Svart - Vedums AIS   -      
18
16:00
sön
16:00    
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Röd - Lundsbrunns IF  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Vit - Vinninga AIF Vit  -      
25
10:00
sön
10:00    
Lindvallen C2
Vinninga AIF Grön - Lidköpings FK Röd   -      
25
17:00
sön
17:00    
Torsvallen D-plan
Vara SK - Lidköpings FK Svart   -      
 
31
13:00
lör
13:00    
Lunnevi IP 7-manna
IK Gauthiod - Lidköpings FK Svart   -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:00
sön
10:00    
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Röd - Rackeby IK   -      
01
12:00
sön
12:00    
Lillegårdens IP, 7 mot 7
Skövde AIK Vit/Röd - Lidköpings FK Vit  -      
 
04
18:00
ons
18:00    
Hagavallen, Kållandsö C-plan
Kållandsö GoIF - Lidköpings FK Röd   -      
07
11:30
lör
11:30    
Dotorpsplan E
IFK Falköping FF Blå - Lidköpings FK Svart   -      
07
16:00
lör
16:00    
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Vit - IFK Tidaholm Vit  -      
 
12
18:30
tor
18:30    
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Röd - Götene IF  -      
14
lör
00:00    
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Svart - Vinninga AIF Grön/Vit  -      
14
10:00
lör
10:00    
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Röd - Saleby/Trässberg/N.Härene  -      
15
16:00
sön
16:00    
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Svart - Emtunga/Tråvad/Larv  -      
15
17:00
sön
17:00    
Ekvallen C, Hasselbacksplan
Floby-Grolanda IF vit - Lidköpings FK Vit  -      
 
22
13:00
sön
13:00    
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Vit - Ardala GoIF  -      
22
16:00
sön
16:00    
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Röd - Källby IF   -      
22
16:00
sön
16:00    
Åsavallen B
Levene/Skogslunds IF - Lidköpings FK Svart   -      
 
27
18:00
fre
18:00    
Rådavallen
Råda BK Grön - Lidköpings FK Röd   -      
28
10:00
lör
10:00    
Ågårdsvallen F
Lidköpings FK Vit - Råda BK Vit  -      
29
16:00
sön
16:00    
Ågårdsvallen G
Lidköpings FK Svart - Jung/Kvänum 10 IF  -